Malituanie - labdaros koncertas Panevėžyje

Panevėžio LIONS klubas ir „Gera Muzika Gyvai“ visus muzikos gerbėjus kviečia į ypatingą išskirtinės energetikos labdaros koncertą - projekto „MaLituanie“ pristatymą Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Renginio aprašymą rasite: http://www.bilietai.lt/LT/buy/18444

Facebook: https://www.facebook.com/events/385032938266677/

Facebook: https://www.facebook.com/malituanie

Daugiau informacijos apie projektą: www.gmgyvai.lt

„MaLituanie“ albumas, kuris jau netrukus ruošiasi apskrieti pasaulio world music radijus ir koncertines erdves, buvo įrašytas vos per keturias dienas, kiekvieną kompoziciją atliekant vieną vienintelį kartą. Iš anksto nesusitarę ir patys to nė nenujausdami, atlikėjai dainavo apie tuos pačius dalykus: vyro ir moters ryšį ir amžiną žmogaus gyvenimo ratą. Šį jausmą, kai tolimos muzikinės kultūros ne susiduria, o natūraliai susilieja lyg vilnijančios bangos, patys muzikantai įvardija kaip stebuklingą patirtį.

Baba Sissoko – iš Malio kilęs pasaulinio lygio atlikėjas, puikaus balso savininkas, grojantis Vakarų Afrikos kalbančiais būgais tamani ir daugybę kitų instrumentų, muzikavęs su tokiais world music žvaigždyno šviesuliais kaip „Buena Vista Social Club“ ir pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip Sting.

Saulius Petreikis (LT) yra turbūt talentingiausias Lietuvos jaunosios kartos multiinstrumentalistas, jau spėjęs sukaupti didelę muzikinę patirtį. Baigęs klasikinio trimito studijas, vėliau Saulius atrado ir ėmė aktyviai gilintis į pasaulio tautų muziką. Be trimito, Saulius profesionaliai groja įspūdingu skaičiumi instrumentų iš viso pasaulio; jam pavaldūs net 27 pučiamieji ir styginiai instrumentai.

Laurita Peleniūtė (LT) – vokalistė, lietuvių tautinės
muzikinės tradicijos saugotoja ir puoselėtoja, folklorą
profesionaliai dainuojanti jau 14 metų. Šiuo metu
Laurita yra žymiausio Lietuvos folkroko ansamblio
„Žalvarinis” narė ir siela. daug metų ji buvo apeiginio
baltų folkloro ansamblio „Kūlgrinda” neatskiriama dalimi.
Pajautusi, kad gali perteikti ne tik savo šalies folklorinės
muzikos turtus, prieš keletą metų Laurita drąsiai nėrė į kitų šalių muzikinį paveldą ir šiuo metu vadovauja „Margos muzikos” kolektyvui, populiarinančiam įvairių tautų folklorinę muziką.

Indrė Jurgelevičiūtė (LT) – jauna, talentinga muzikantė, apdovanota universaliu vokalu, taip pat profesionali kanklininkė, atliekanti folk, jazz, world ir akademinę muziką. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pabaigusi džiazo vokalo magistro studijas, vėliau metus gilinosi į pasaulio muzikos subtilybes Roterdamo konservatorijoje. Indrė vis dažniau pasirodo tarptautiniuose projektuose, kuriuos ši kylanti Lietuvos scenos asmenybė papildo ypatingu jausmingumu. Šiuo metu Indrė kuria tarptautinę karjerą, tačiau ją dažnai galima išgirsti koncertuojant solo bei įvairių stilių ansambliuose: tarptautinėje grupėje „Merope“, vokaliniame svingo ansamblyje „The Ditties“, džiazo grupėje „Baisios Stygos“, bei projektuose „Cikados“ ir „The Schwings”.

Viktoras Diawara (LT-ML) – žymus Lietuvos muzikantas ir prodiuseris, vienos sėkmingiausių visų laikų Lietuvos grupių – „Skamp“ – narys. Su šia grupe Viktoras didžiausiame Europos kasmetinių muzikinių renginių – „Eurovizijoje“ – užėmė tryliktą vietą. Tame pačiame konkurse 2006 m. kartu su projektu „LT United“, į kurį apsijungė žymiausi populiarios muzikos Lietuvos atlikėjai, užėmė šeštąją vietą ir tai buvo iki šiol didžiausias Lietuvos pasiekimas šiame konkurse. Viktoras gimė ir augo Malyje, lietuvės teatro režisierės ir maliečio dramaturgo ir akademiko, Bamako universiteto profesoriaus šeimoje. Vėliau V. Diawara gyveno Airijoje ir Vokietijoje. V. Diawara gerai pažįsta abi – Malio ir Lietuvos – kultūras, nes jos abi jam yra gimtosios.

 

Bilietai po 20, 30, 35 Lt

Bilietai.LT prideda 3 Lt aptarnavimo mokestį

Studentams, moksleiviams ir neįgaliesiems - 20% nuolaida.

 

Pasiteirauti ir bilietus įsigyti galite paskambinę telefonu 8-681 33737 arba el. paštu panevezyslions@gmail.com

 

Bilietus platina: