Kavinėje „Kafenhauz“ galite paskanauti saldžių stebuklų

Panevėžio centre, Ukmergės g. 3, įsikūręs restoranas „Kafenhauz“ vilioja ne tik savo unikalia istorine praeitimi, bet ir gardžiais patiekalais, puikiais desertais bei nuostabia kava.

Senovėje Panevėžyje veikę net du maitinimo ir nakvynės namai „Kafenhauz“, kurie buvo gerai žinomi tiek miesto svečiams, tiek gyventojams. Šiandieninio restorano šeimininkai, vertindami istorinių prisiminimų vertę, stengiasi nesuteršti „Kafenhauz“ vardo ir visus užsukusius stebina kavinės interjeru, išsiskiriančiu originaliomis detalėmis, išraiškingomis spalvomis bei jaukumo ir ištaigingumo derme. Restorano erdvė itin gerai išplanuota, visi staleliai yra atskirti originaliomis tvorelėmis, tad čia puikiai jaučiasi ir užsukę į dalykinį susitikimą, ir į romantišką pasimatymą.

„Kafenhauz“ virtuvė sužavi kiekvieną užsukusį – čia galite paragauti ne tik nuostabių fajitų, bet ir tikros itališkos picos ar net 9 rūšių šašlyko. Mieste restoranas itin garsus karštu obuolių pyragu bei gardžia kava, kurios čia rasite daugiau nei 20 skonių. Naujiena desertų mėgėjams – šokoladinis pyragaitis „Ganache“. Šis saldumynas – tai trys skirtingi skoniai ir pojūčiai: saldus šokolado skanėstas su karšto šokolado įdaru, atgaivinantys vaniliniai ledai bei vasarą menanti vyšnių uogienė. Tad skanaujant šią naujovę pajusite puikų šokolado ir vyšnių derinį, prie kurio užsisakius gardžios kavos patirsite neapsakomą malonumą, negalėsite pamiršti ir norėsite vėl sugrįžti į „Kafenhauz“ bei paragauti mažo stebuklo – „Ganache“.

Užsukite į puikų restoraną „Kafenhauz“ ir leiskite sau patirti tikrą malonumą skanaujant gardžius patiekalus bei išskirtinius desertus!